Daldırma Galvanizli Izgaralar Metal Izgara Yürüme Yolu Izgarası Platform Izgara

Fiyat 100 TL
İlan No 729
İlan Tarihi 29 Temmuz 2017
Ülke Türkiye
Şehir İstanbul (Avrupa)

Platform ızgaraları taşıma kapasiteleri yüksek, uzun ömürlü, düşük maliyetli olmaları yanında, boşluklu yapıları sayesinde de hafif ve sağlam yapıların inşasını kolaylaştırmaktadırlar. Pek çok materyal ile üretilebilen ve yine pek çok yüzey kaplama seçeneği bulunan platform ızgaraları, gerek estetik, gerekse güvenlik bakımından sorunsuzca tüm projelerde kullanılabilmektedir. İnsan yürüme yollarından yüksek tonajlı araç geçiş yollarına, depo raflarından merdiven sistemlerine kadar oldukça geniş kullanım alanına sahip olan Platform ızgaraları, aynı zamanda esnek üretim çeşitliliğine de sahiptir.  Tüm platform ızgara tipleri paslanmaz çelikten de üretilebilmekte, sıcak daldırma galvaniz, elektro galvaniz ya da elektrostatik (toz) boya kaplamalı bir şekilde montaja hazır olarak teslim edilmektedir.

Tam Geçme Platform ızgara
Gemi Sanayi, Arıtma Tesisleri ve Endüstriyel Tesisler Maden Sanayi, Baraj ve Enerji Santralleri GSM Baz İstasyonları, Aydınlatma ve Reklam Panoları Ağır Yük Rafları, Çit Sistemleri ve Güvenlik Duvarları Tam Geçme Taşıyıcı lamalarla, burgulu çubukların enlemesine birleştirilmesiyle imal edilmektedir. Orta, hafif yük taşımaya ve genel kullanıma uygundur

Yarım Geçme Platform ızgara
Yine taşıyıcı lamalar ile, enlemesine atılan lamaların birleştirilmesiyle imal edilen ızgaralardır. Ağır, orta seviyedeki yükler ve genel kullanım için uygundur.