Sıcak Daldırma Galvaniz Kaplamalı Boru Profil Köşebent NPI NPU

Fiyat 100 TL
İlan No 577
İlan Tarihi 26 Kasım 2015
Ülke Türkiye
Şehir İstanbul (Avrupa)

SICAK DALDIRMA GALVANİZ KAPLAMALI BORU PROFİL KÖŞEBENT NPI NPU
Galvanizli borular çeliği korozyona ve iç ortam nemine karşı korumak için sıcak daldırma yöntemi ile çinkoyla kaplanmış borulardır. Galvaniz, yağmur asidine karşı en dayanıklı kaplama olmasından dolayı dünyada en çok tercih edilen düşük maliyetli kaplama yöntemidir.Galvanizli borular çoğunlukla deniz uygulamaları, inşaatlar, iç tesisatlar, su hatları, elektrik/bayrak direkleri gibi metalin paslanmaya karşı korunması gerektiği durumlarda kullanılır.
KÖŞEBENT NEDİR

Genellikle çelik konstrüksiyon yapıların ana taşıyıcılarının bağlantılarını gerçekleştirme görevini üstlenen ürünlerdir.Diğer yandan demir doğrama işlerinde ve daha birçok sektörde sıklıkla kullanılırlar.

KÖŞEBENT'İN FAYDALARI

Köşebent yapılırsa hem düzgün hatlar olur ve sağlam olur.Köşebent genelde merkezlere takıldığı için bu noktalar daha çok darbe ve aksiliklere maruz kalır.Olası çarpma ve yaralanmalarda kırılmasın diye köşebent kullanmak doğru bir seçimdir.

Köşebent demir içerikli bir malzeme olduğu için rutubetli ve nemli olan mekânlarda paslanma yapar,Bu firmamamızın ürettiği sıcak daldırma galvaniz kaplamalı köşebentler sayesinde uzun ömürlü kullanım süresi sunmaktadır.