Sıcak Daldırma Galvaniz Kaplamalı Metal Platform Izgara

Fiyat 100 TL
İlan No 587
İlan Tarihi 26 Kasım 2015
Ülke Türkiye
Şehir İstanbul (Avrupa)

SICAK DALDIRMA GALVANİZ KAPLAMALI METAL PLATFORM IZGARA
Platform ızgaraları taşıma kapasiteleri yüksek, uzun ömürlü, düşük maliyetli olmaları yanında, boşluklu yapıları sayesinde de hafif ve sağlam yapıların inşasını kolaylaştırmaktadırlar. Pek çok materyal ile üretilebilen ve yine pek çok yüzey kaplama seçeneği bulunan platform ızgaraları, gerek estetik, gerekse güvenlik bakımından sorunsuzca tüm projelerde kullanılabilmektedir. İnsan yürüme yollarından yüksek tonajlı araç geçiş yollarına, depo raflarından merdiven sistemlerine kadar oldukça geniş kullanım alanına sahip olan Platform ızgaraları, aynı zamanda esnek üretim çeşitliliğine de sahiptir.
Tüm platform ızgara tipleri paslanmaz çelikten de üretilebilmekte, sıcak daldırma galvaniz, elektro galvaniz ya da elektrostatik (toz) boya kaplamalı bir şekilde montaja hazır olarak teslim edilmektedir.
KULLANIM ALANLARI
Gemi Sanayi, Arıtma Tesisleri ve Endüstriyel Tesisler
Maden Sanayi, Baraj ve Enerji Santralleri
GSM Baz İstasyonları, Aydınlatma ve Reklam Panoları
Ağır Yük Rafları, Çit Sistemleri ve Güvenlik Duvarları
Tam Geçme
Taşıyıcı lamalarla, burgulu çubukların enlemesine birleştirilmesiyle imal edilmektedir. Orta, hafif yük taşımaya ve genel kullanıma uygundur
Yarım Geçme

Yine taşıyıcı lamalar ile, enlemesine atılan lamaların birleştirilmesiyle imal edilen ızgaralardır. Ağır, orta seviyedeki yükler ve genel kullanım için uygundur.

Burgulu
Taşıyıcı lamalarla, burgulu çubukların enlemesine birleştirilmesiyle imal edilmektedir. Orta, hafif yük taşımaya ve genel kullanıma uygundur.
Kaydırmaz
Tüm ızgara çeşitlerine üretim sürecinde kaydırmazlık özelliği kazandırılabilir ve tüm kaygan zeminlerde (yağlı, ıslak… vb.) güvenle uygulanabilir.