Sıcak Daldırma Galvaniz Kaplamalı Totem Tabela Borusu

Fiyat 100 TL
İlan No 590
İlan Tarihi 26 Kasım 2015
Ülke Türkiye
Şehir İstanbul (Avrupa)

Tabelalar ; Otoban kenarlarında, firma önlerinde ve trafiğin hızlı aktığı noktalarda kısa süreli algılamaların yer belirtmelerinde, öncelikle tercih edilen büyük direkler üzerine yerleştirilen kaset tabir ettiğimiz ışıklı ve ışıksız tabela biçimleridir.

Totem tabela, büyük tabelalara verilen isimdir. Totem tabelalar ışıklı, ışıksız, tek ayaklı ve çift ayaklı olarak, kendi aralarında 4 e ayrılırlar. Totem tabela isminde, küçük tabelalar da mevcuttur. Ancak bunlar tam olarak totem tabela sayılmazlar. Totem tabela denildiği zaman akıla büyük tabelalar gelmelidir.

Totem Tabela Nerelerde Kullanılır ?

Genel olarak kullanım yerleri alışveriş merkezleri, fabrikalar ve otoban kenarlarıdır. Totem tabela, kilometrelerce uzaktan gözükmekte ve okunabilmektedir. Totem tabelanın en büyük özelliği ve çoğunlukla tercih edilme sebebi de budur.

Açık ortamda kullanılan bu totem tabelalar paslanmaya ve korozyona uğramaya açık olduğundan firmamızda yapılan sıcak daldırma galvaniz kaplama işlemi sayesinde totem tabelanın paslanması önlenerek uzun ömürlü kullanım seçeneği sunulmaktadır.Sıcak daldırma galvaniz kaplamalı totem tabela direği imalatına başladığımız 2000 yılından beri kaliteyi en ekonomik oranla sunmaktayız.

Paslanmaz totem tabela seçenekleri için firmamızla iletişime geçiniz.