Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Fiyat 80000 TL
İlan No 1007
İlan Tarihi 24 Eylül 2018
Ülke Türkiye
Şehir İstanbul (Anadolu)

Üsküdar Evden Eve Nakliyat şirketi
https://www.uskudarnakliyat.com
1976’dan bu yana eşyalarınızı taşıma konusunda daima kaliteli nakliye çözümleri sunmaktadır.

Şirketimiz kuruluş tarihi itibari ile hizmet sektörünün en eski firmalarından olmakla beraber kurumsal kimliğe sahip köklü bir firmadır. Resmi kuruluş tarihimiz den itibaren yalnızca kalite ve güven taşımaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimi ile sizlere ev eşyası taşımacılığı, Ofis ve İşyeri Taşımacılığı’nın yanı sıra Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat hizmetleri sunmakta ayrıca ev ve iş yerinizde bulunan tüm eşya v.b. malzemelerinizi güvenle depolama merkezlerimizde depolamaktadır. Üsküdar Evden Eve Nakliyat şirketi kurumsal kimliği ve nitelikli çalışma yapan uzman personelleri ile siz değerli müşterilerine sınırsız teknolojik yenilikler sağlar bunları günümüz koşullarında sizlere ve sevdiklerinize en kaliteli taşımayı sorunsuz bir şekilde yapar.

Üsküdar NakliyatÜsküdar NakliyatÜsküdar NakliyatÜsküdar NakliyatÜsküdar NakliyatÜsküdar Nakliyat
Üsküdar Evden Eve Nakliyat şirketi ile yapacağınız tüm taşımacılık hizmetlerinde önceliğimiz eşyalarınızı paketleyerek zarar vermeden, anlaşmalı sigorta şirketleri ile yapılan emtia poliçeleri sonrasında ayrıca şirketimiz ve müşterilerimiz arasında yapılmakta olan taşıma sözleşmesi ile profesyonel ekiplerimiz tarafından taşımanızı sorunsuzca gerçekleştirmektedir.

Güven Taşımak! Üsküdar Evden Eve Nakliyat firması profesyonel nakliye çözümleri sunmakla beraber yapacağınız her taşıma çalışanlarımız tarafından ciddiye alınarak hassas bir süreçten geçmekle birlikte sorunsuz ve zahmetsiz bir taşıma olacaktır. Kuruluş tarihinden itibaren müşterilerimizin güvenini kazanmış konusunda uzman, Çalışma Bakanlığı tarafından sertifika altına alınmış mesleki yeterlilik belgesi ile kalifiye taşıma personelleri yanı sıra paketleme elemanları mevcuttur. Şirketimiz köklü ve kurumsal kimliği ile bakanlığımızın uygun bulduğu K yetki belgesi ‘ne sahip bir firmadır. Sahip olduğumuz yetki belgelerimiz in yanı sıra Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen kalite belgemiz ve ayrıca Türkiye Nakliyeciler Derneği’ne üyeliğimiz ve bunların yanı sıra desteklediğimiz İstanbul Kamyoncular Esnaf Odasına resmi kayıtlarımız mevcuttur.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat şirketi marka değeri olan ve patentli bir firmadır. Evden eve nakliyat tecrübe ve kalite ister, şirketimiz bu konuda kurumsal yapısı ve çağımızın gerektirdiği teknolojik yenilikler ile müşterilerine daima güveni ön planda tutarak köklü bir firma olmuş ve sektörde daima en önde olmuştur. Üsküdar Nakliye olarak eviniz veya işyerinizde bulunan tüm malzeme ve eşyalarınızı firmamız personelleri tarafından öncelikle de monte edilerek sonrasında paketlenerek en güvenilir şekilde araçlarımız ile taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Şirketimiz tüm Türkiye geneline hizmet vermektedir genel merkezimiz Üsküdar olmak üzere başta İstanbul ve Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine sorunsuz ve kusursuz hizmeti sunmaktayız. Siz nerede olursanız olun bizler sizin için kaliteli nakliye hizmetini ayağınıza kadar getirmekten ve bu hizmeti sorunsuca memnuniyetiniz doğrultusunda yıllardır gururla taşımaktan hız kesmeden sağlamaktayız. Firmamız ile çalışmanız halinde önceliğimiz profesyonel bir hizmet sunmak olacaktır, uzman çalışanlar planlı iş gücü paylaşımı en kaliteli teçhizat ve malzeme kullanımı modern araç filosu ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak dizayn edilmiş her boyut ve hacimde araç kasaları ile donanımlı ve profesyonel sertifikalı bir şirket ile çalışmış olacak ve bu ayrıcalığı yaşadığınız için bizi dostlarınıza tavsiye edeceksiniz.